Canter Eco Hybrid
Úvod - Produkty - Canter Eco Hybrid

Canter Eco Hybrid

První hybridní lehký nákladní automobil, který se vyplatí.

Canter Eco Hybrid je prvním lehkým hybridním nákladním automobilem v Evropě, který přichází jde do standardní výroby. Shrnuje 20 let zkušeností s hybridními systémy FUSO a Daimler a je mezníkem ve vývoji nových systémů pohonu na cestě k jízdám bez emisí.

Vůz Canter Eco Hybrid splňující normu Euro VI vám velice usnadňuje šetření palivem i penězi. Na každé cestě. A nejlepší na tom je, že po pouhých několika letech se vám vrátí dodatečné náklady na hybridní model díky úsporám paliva.Výkonný systém hybridního pohonu, elektromotor, který využívá energii získanou rekuperací k podpoře spalovacího motoru, spolu se standardní funkcí stop/start a převodovkou DUONIC dohromady snižují spotřebu paliva až o 23 % – stejně jako emise CO2.

A protože je Canter Eco Hybrid především originálním vozem Canter, činí dojem též vysokým užitečným zatížením a průměrem otáčením, který se ideálně hodí pro plnění nároků kladených používáním ve městech. A navíc nabízí skvělou normu jízdního komfortu.

Přednosti

  • Výkonný systém hybridního pohonu
  • Až desetiletá záruka na podstatné komponenty baterie
  • Funkce Start/stop jako standard
  • Snížení spotřeby paliva až o 23 %
  • Převodovka DUONIC s dvojitou spojkou jako standard
  • Vysoké užitečné zatížení
  • Příznivý průměr otáčení
  • Působivý jízdní komfort
  • Široké spektrum nástaveb a výbavy
  • Pracoviště řidiče s ergonomickým a komfortním designem

Systém hybridního pohonu

FUSO CANTER

Šetření palivem při jízdě a doplňování energie při brzdění – to jsou základní principy paralelního hybridního pohonu. Energie se během brzdění vrací do baterie. Ta pak napájí elektromotor, který pomáhá spalovacímu motoru nejen při dalším rozjezdu, ale i během akcelerace. Je-li tento pohon zkombinován s převodovkou DUONIC a funkcí start/stop, která vypíná motor, jakmile se vozidlo zastaví, a pak jej téměř nepostřehnutelně znovu startuje, když je vozidlo připraveno k rozjezdu, je možné uspořit až 23 % paliva.

Převodovka DUONIC s dvojitou spojkou

FUSO CANTER

Převodovka DUONIC s dvojitou spojkou, která se velmi málo opotřebovává a nevyžaduje téměř žádnou údržbu, kombinuje pohodlí automatiky s dynamickým pocitem manuálního řazení. Hladké změny převodů bez jakéhokoli přerušení trakční síly z ní dělají dokonalého partnera pro jízdní komfort. Kromě toho parkovací funkce vám též umožňuje váš Canter Eco Hybrid bezpečně zaparkovat. S pomocí funkce pro jízdu plazivou rychlostí můžete svým vozidlem pohybovat pomalu a bezpečně bez nutnosti šlapat na akcelerátor – což je ideální v silném provozu nebo při manévrování.

Baterie

FUSO CANTER

Vaše investice do trvanlivé a spolehlivé 2kWh lithium-iontové baterie je jednou z těch, která se určitě vyplatí. Proto nám nečiní žádný problém, poskytnout na klíčové komponenty baterie desetiletou záruku.

Elektromotor

FUSO CANTER

Kromě toho, že nabízí vysokou úroveň regeneračního výkonu a vysoký točivý moment, tento ultratenký elektrický motor/alternátor působí svým kompaktním designem, stejně jako účinností své spolupráce se spalovacím motorem.

Hybridní displej

FUSO CANTER

Dobře čitelný hybridní displej ukazuje řidiči aktuální stav nabití baterie. Indikace energetického toku navíc umožňuje zjistit, zda se energie používá nebo regeneruje – a tak stále vybrušovat styl jízdy.

Rám a užitečné zatížení

FUSO CANTER

Canter Eco Hybrid, který se pyšní podvozkem s nosností těsně pod 5 t, představuje vlastní jedinečnou třídu. Hmotnostně optimalizovaný rám chráněný proti korozi nabízí možnosti nákladu, které jinak nabízejí nákladní automobily v 8,5t segmentu, zatímco je stále schopen poskytnout výhody plynoucí z jeho kompaktních rozměrů.

Nástavby

FUSO CANTER

Díky univerzalitě, kterou nový Canter Eco Hybrid nabízí prostřednictvím svých nástaveb, se tento vůz stává specialistou na široké spektrum aplikací v městských oblastech a dopravě na krátké vzdálenosti – v podobě dodávkového vozidla na jedné straně, až po vozidlo pro veřejné služby. Ať už máte na mysli cokoli: Canter Eco Hybrid nabízí působivou kombinaci flexibility a efektivity.

Stáhnout brožuru

Brožura Canter Eco Hybrid

Stáhnout záznamový list pro Canter Eco Hybrid

Záznamový list pro Canter Eco Hybrid