Motor Fuso Canter
Úvod - Produkty - Převodovky

Převodovky

Nová definice jízdního komfortu. DUONIC

DUONIC je synonymem pro pohodlné řazení rychlostních stupňů bez přerušení trakční síly a s minimálním opotřebením. Proč byste si sami neotestovali bezproblémové jízdní vlastnosti a nevyzkoušeli inteligentní řešení, jako je jízda plazivou rychlostí pro snadné manévrování a rozjíždění do kopce.Zjistíte, že téměř bezúdržbová převodovka DUONIC s dvojitou spojkou ve spojení se standardní funkcí Idle Start/Stop (ISS) a standardním režimem Eco zaručuje, že vaše jízda bude efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí než dosud. A přitom ušetříte palivo, a tedy, docela snadno, i peníze.

Parkovací funkce a manuální řazení

FUSO CANTER

Pevodovka DUONIC nabízí parkovací funkci, která umožňuje váš vůz Canter bezpečně zaparkovat. Kromě toho můžete samozřejmě vždy řadit manuálně nahoru i dolů všechny rychlostní stupně.

Režim Eco jako standard

Převodovka DUONIC s dvojitou spojkou standardně nabízí režim Eco, který umožňuje včasné řazení, aby se dále snížila spotřeba paliva. Převodovka DUONIC v tomto režimu volí správný rychlostní stupeň, aby minimalizovala spotřebu paliva.

Spojky se málo opotřebovávají – žádná údržba

Na rozdíl od konvenčních převodovek se převodovka DUONIC s dvojitou spojkou jen velmi málo opotřebovává. Spotřeba paliva je optimalizována, zatímco se na minimum zkracují postoje způsobené údržbou. Provozní náklady jsou díky tomu mnohem nižší než v případě manuální převodovky.

Jízda plazivou rychlostí

V silném provozu nebo během choulostivých manévrů vám jízda plazivou rychlostí umožňuje pohybovat vozidlem vpřed nebo vzad pomalu a bezpečně bez nutnosti šlapat na akcelerační pedál.