Fuso Canter
Úvod - Produkty - Kabiny

Kabiny

Navrženo s ohledem na důležité: vaše podnikání

Design interiéru kabiny, který intuitivně odpovídá přesným požadavkům řidiče je životně důležitý pro úspěšné použití v jakékoliv situaci. Vše – od způsobu uspořádání spínačů po přehledný multifunkční displej – je zaměřeno na jeden jediný cíl: soustředění řidiče na silniční provoz.

Varianty kabiny

FUSO CANTER

Vždy přesně to pravé řešení.

Výběr je na vás:

Pro modely 3,5 t a 7,0 t je k dispozici dva metry široká jednomístná kabina a komfortní vícemístná kabina.

Pro modely 3,5 t a 6,0 t je k dispozici jednomístná kabina široká 1,7 metru.

Multifunkční displej

FUSO CANTER

Varovné signály jsou umístěny mimo funkční ukazatele. Oba aspekty, společně se všemi klíčovými informacemi o vozidle (včetně spotřeby paliva, teploty chladicí kapaliny, množství oleje a ukazatel podvozku) jsou uspořádány přehledně a intuitivně. Speciální měřidlo integrované do otáčkoměru neustále informuje o množství AdBlue v nádrži.

Řadicí páka jako joystick

FUSO CANTER

Řadicí páka umístěná na palubní desce usnadňuje řazení, pohyb po kabině a uvolňuje více místa pro nohy u třetího sedadla (vedle řidiče).

Multifunkční páka

FUSO CANTER

Zabudována na pravé straně sloupku řízení a v základní výbavě kombinuje ovládání stěračů s ovládáním motorové brzdy. Toto ergonomické uspořádání umožňuje řidičům aktivovat jakoukoliv funkci, aniž by sundali ruce z volantu.

Ergonomický design

FUSO CANTER

Dvě multifunkční páky ihned napravo a nalevo od volantu jsou vyhrazeny pro nejdůležitější funkce. Ovládání klimatizace mají v pohodlném dosahu i cestující. Sklon a výšku volantu lze nastavit bez omezení.

Kabina pohodlná pro řidiče

FUSO CANTER

Sedadla Isringhausen udržují vaše záda v pohodlí a uvolněná. Na požádání jsou pro řidiče k dispozici také otočná sedadla. Všechny varianty sedadel řidiče zahrnují v základní výbavě rovněž nastavitelnou bederní opěrku. Loketní opěrku prostředního sedadla cestujícího lze sklopit a tato opěrka obsahuje přihrádku na dokumenty. Pokud si objednáte dvouzónovou klimatizaci, bude možné nastavovat teplotu zvlášť i pro druhou řadu sedadel. Pod zadní řadou sedadel se rovněž ukrývá velký úložný prostor.

Kabina pro více osob

FUSO CANTER

Kabina je k dispozici z výroby a nabízí druhou řadu sedadel, čímž vzniká dostatečný prostor pro sedm osob. Pokud si objednáte dvouzónovou klimatizaci, bude možné ovládat teplotu samostatně i pro druhou řadu sedadel. Pod zadní řadou sedadel je rovněž k dispozici objemný úložný prostor.

Automatická klimatizace

FUSO CANTER

Pro nový Canter je nyní jako nadstandardní výbava k dispozici vysoce účinná automatická klimatizace. Jednoduše vyberte nastavení, které potřebujete, a systém zařídí zbytek, přičemž rychle ochladí či zahřeje vzduch na ideální teplotu.

Přihrádky a kapsy

FUSO CANTER

V pohodlném dosahu řidiče je umístěna celá řada přihrádek a kapes: pod palubní deskou, ve dveřích, nad předním sklem a vedle dvojité zdířky DIN pro rádio a tachograf. Canter má v základní výbavě rovněž uzamykatelnou přihrádku a síťovou kapsu na stěně kabiny (kromě modelů 3S/6S). Vestavěný výklopný držák na šálky je dostatečný jak pro plechovky, tak pro objemnější nápoje.

Bezpečnostní koncept

FUSO CANTER

Aktivní bezpečnost:

FUSO Rise s integrovanou ochranou proti podjetí a proti bočnímu nárazu. ABS (nadstandardní pro 3,5 t) a s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu. Podvozek udržuje vynikající směrovou stabilitu i plně naloženého vozidla.

Pasivní bezpečnost:

Airbagy pro řidiče a spolujezdce (nadstandardní) Tříbodové bezpečnostní pásy (s napínači pásů v kombinaci s airbagy) Volant s integrovanou ochranou proti nárazu