Fuso Canter
Úvod - Produkty - Výhody pro zákazníky

Výhody pro zákazníky

Balíček ECOFFICIENCY

Jednoduše hospodárný a efektivní

Obzvlášť účinný třílitrový vznětový motor se společným vstřikovacím potrubím ve voze Canter poskytuje vynikající výkon, zatímco šetří palivo. Balíček ECOFFICIENCY pro zvýšení účinnosti to umí ještě lépe: Ve všech modelových řadách vede kombinace standardní funkce Idle Start/Stop, optimalizovaného převodového poměru zadní nápravy a zvýšeného vstřikovacího tlaku 2000 barů k úspoře až 9 % paliva ve srovnání s předchozím modelem.

Komfort

Jednoduše pohodlný

Vysoká úroveň pohodlí, dobrá směrová stabilita a přesnost řízení jsou vlastnosti, které nabízí nezávislé přední odpružení, jedinečné ve třídě 3,5 tuny. Vynikající pracovní podmínky zaručuje nadstandardní klimatizační systém, který rychle ohřívá nebo chladí interiér vozu, aby udržel přednastavenou úroveň teploty. Integrace řadicí páky do palubní desky též zaručuje, že vaši spolucestující budou mít v kabině vozu Canter dostatek místa. Její montáž na tomto místě umožňuje pohodlné ovládání, snadný průchod kabinou a plnou využitelnost třetího sedadla vedle řidiče. Sedadla Isringhausen poskytují pohodlnou oporu zádům, zatímco je jako nadstandardní možnost k dispozici i odpružené sedadlo řidiče.

FUSO CANTER FUSO CANTER

Funkčnost

Jednoduše funkční

Vše na dohled. Vše na dosah. Vše kolem jasně viditelné. Kompaktní rozměry a dobře promyšlená funkční výbava vozu Canter zaručují, že vše je právě tam, kde to potřebujete pro usnadnění své práce. A multifunkční displej velmi usnadňuje sledování nejrůznějších údajů o vašem voze. A na vrcholu toho všeho Canter nabízí dokonce větší úložný prostor a více míst na uložení vašich věcí. Rádi bychom vás přesvědčili, že jsme věnovali pozornost každému detailu.

FUSO CANTER FUSO CANTER FUSO CANTER

Jízdní vlastnosti

Schopnost snadného manévrování

FUSO CANTER

Patří mezi vozidla s nejlepšími manévrovacími schopnostmi ve své třídě (průměr zatáčení 8,6 metru v případě řady 3C s rozvorem 2500 mm). Krátké přední přesahy spolu s šesti různými rozvory zaručují, že vždy naleznete správné vozidlo pro vaše potřeby. Kompaktní standardní kabina modelů 3S13 a 6S15 ještě více zefektivňuje přepravní operace v úzkých ulicích měst.

Bezpečnost

FUSO CANTER

Canter je jedním z nejbezpečnějších vozidel své třídy. Je tomu tak například díky tomu, že všechny modely 4×2 jsou vybaveny systémem ABS s elektronickým rozdělováním brzdné síly (EBD) a standardně instalovaným systémem ESP (kromě modelů 6C18 4×4 a 9C).


Aktivní bezpečnost:

  • – Systém RISE (Realized Impact Safety Evolution – realizovaný vývoj v oblasti ochrany před nárazy) s integrovanou ochranou spodní části vozu a ochranou před nárazy z boku
  • – Systémy ABS a ESP jako standard (kromě modelů 6C18 4×4 a 9C) a výkonné kotoučové brzdy (kromě modelů 4×4) na všech kolech
  • – Dobrá směrová stabilita i při plném zatížení

Pasivní bezpečnost:

FUSO CANTER

airbagy pro řidiče a spolujezdce (jako nadstandard)

  • – Tříbodové bezpečnostní pásy (s napínači ve spojení s airbagy)
  • – Volant s integrovanou ochranou před nárazem

Schopnost montáže nástaveb

Jednoduše dobrá schopnost montáže nástaveb

FUSO CANTER

Pokud jde o karoserie, Canter vám vše skutečně usnadňuje. Pro každou hmotnostní třídu a variantu kabiny existují plošiny a sklápěcí nástavby pro řadu rozvorů přímo z výroby To vám šetří čas, protože potřebujete jen jedno kontaktní místo a vozidlo je připraveno k použití okamžitě po dodání. A ušetříte i peníze, protože různé nástavby dostupné přímo z výroby nabízejí za peníze skvělou hodnotu – a kdyby nástavba, kterou si vyberete, přestala fungovat přesně podle vašeho očekávání – bude samozřejmě platit tříletá záruka na vozidlo omezená 100 000 najetými kilometry.

A s vozem Canter rovněž rádi pracují konstruktéři nástaveb. Montáž nástaveb na vozidlo značně usnadňují otvory rovnoměrně rozmístěné v žebříkovém rámu. A navíc existuje 24voltové rozhraní a na požádání jsou přímo z výroby k dispozici různá zařízení připojovaná k vývodové hřídeli, vhodná pro značně různorodou řadu nástaveb vozidla.